Ar par3.lv priekšniecību (Elvisu Braunu) bijām lūkoties kādos apstākļos Tallinā notiek iekštelpu treniņi.
Tallinā iekštelpās ir iespējams trenēties divās vietās – Chilli Discgolf un Discland. Abās vietās treniņu telpas ir ap 150-200m2 lielas.Treniņus cilvēki parasti apmeklē grupās pa 10-12 cilvēkiem. CDG ir 16 treniņu grupas un visas no tām ir pilnas. Mēneša maksa par dalību ir 40 eiro un ir iespējams aizvadīt 1-2 treniņus nedēļā. Treniņu laikā katram ir jāveic uzdevumi savā stacijā – draivi, puti.

Tāpat, neatņemama treniņu sastāvdaļa ir sacenšanās savā starpā, kas veicina izaugsmi un liek spēlētājiem būt atbildīgākiem pret katru metienu.
Abās treniņu vietās ir iespējam iegādāties diskus uz vietas. Discland ap telpām ir izveidots 16 grozu treniņu laukums, kurā var spēlēt arī tumsā, jo tas ir izgaismots ar LED lampām.

Šo abu vietu īpašnieks ir pazīstamais disku pārdevējs discgolf.ee un uzņēmums CDG OÜ.

Chilli Discgolf disku golfa veikals un iekštelpu treniņu zāle

Mājaslapa: https://discgolf.ee

Adrese: Kassi 12, Tallinn

Iespējas: iekštelpu disku golfa treniņi, disku golfa disku un inventāra veikals.

Bildes no mana CDG apmeklējuma:

Discland disku golfa veikals, iekštelpu treniņu zāle un 16 grozu laukums

Mājaslapa: www.discland.ee

Adrese: Paldiski mnt. 124b, Tallinn, 13517

Iespējas: iekštelpu disku golfa treniņi, disku golfa disku un inventāra veikals, kafejnīca, 16 grozu LED izgaismots āra treniņu laukums

Bildes no mana Discland apmeklējuma:

Apmēram tā! Kopējais priekšstats radās ļoti labs un treniņu apstākļi ziemā Tallinā ir lieliski, neskatoties uz ļoti līdzīgiem laikapstākļiem kā Latvijā.

Protams, ka uzreiz ideja – mums arī tā vajag Rīgā. Bet tad atceries, ka Latvijā disku golfu spēlē 10x mazāk cilvēki un ka par siltumu ir jāmaksā barga nauda.
 
Ļoti interesanti bija paklausīties discgolf.ee priekšnieka Silver Leetma stāstus un viedokli par dažādām ar disku golfu saistītām lietām.